předběžné opatření na peníze

Všechno o rozvodech manželství
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

předběžné opatření na peníze

Příspěvekod mirna v čtv 14. srp 2008 17:56:39Dobrý den, máme s manželem 2 již zletilé děti studující na VŠ. S manželem máme teď různé neshody a přestal mi dávat peníze na domácnost a odmítá živit naše zletilé děti. Mám z toho důvodu finanční problémy a rozhodla jsem se poradit s advokátkou. Nikdy jsem z žádného důvodu v advokátní kanceláři nebyla a nemám představu jaké jsou poplatky, pokud budu žádat o předběžné opatření na peníze a následně žádost o rozvod. Děkuji Mirka
mirna
 


Re: předběžné opatření na peníze

Příspěvekod Poradce v pát 15. srp 2008 8:04:25

mirna píše:Dobrý den, máme s manželem 2 již zletilé děti studující na VŠ. S manželem máme teď různé neshody a přestal mi dávat peníze na domácnost a odmítá živit naše zletilé děti. Mám z toho důvodu finanční problémy a rozhodla jsem se poradit s advokátkou. Nikdy jsem z žádného důvodu v advokátní kanceláři nebyla a nemám představu jaké jsou poplatky, pokud budu žádat o předběžné opatření na peníze a následně žádost o rozvod. Děkuji Mirka
Bohužel vám nedokážu říci, kolik si vámi vybraná advokátka za své služby řekne. Existuje sice advokátní tarif, ten se ale používá především tehdy, pokud odměnu stanovuje soud. Jinak mezi advokátem a klientem je smluvní cena. Nejjednodušší bude si za advokátkou zajít a domluvit se s ní na ceně. Pokud vám cena nebude vyhovovat, tak se prostě nedohodnete a vy odejdete. Je to jako v krámě, když si chcete něco koupit, ale zjistíte, že to je pro vás drahé, tak prostě z krámu odejdete a věc si nekoupíte.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Rozvod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

Bloud TopList
cron