rozvod

Všechno o rozvodech manželství
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Re: rozvod

Příspěvekod Poradce v úte 25. led 2011 15:23:47

Iveta píše:Dobrý Den...
Mám prosbu,jsem vdaná 4 roky s manželem který je o 22 let starší,bych se chtěla rozvést,jelikož mě neoznámil že jdu do vztahu kde jsou velké dluhy,a jelikož jsem chtěla pomoci,vzala jsem si půjčky,které tedy splácím,ale mám obavy z toho jestli si vezme další aby to nepadlo na mě,má spoustu exekucí a k rozvodu mi nechce dát souhlas,nejednou mě uhodil,neohlásila jsem to tedy,na rozvod nemám peněžní částku,tak jak se mám prosím Vás zachovat?
Děkuji s pozdravem Walterová

Doporučuji navštívit advokáta, a to především kvůli dluhům. K rozvodu souhlas manžela nepotřebujete, prostě podáte žalobu. Bude ale dobré, pokud vám advokát již před rozvodem pomůže zajistit majetkové otázky, tedy především ty zmiňované dluhy.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Žaloba o rozvod

Příspěvekod Lonni v pát 19. říj 2012 15:41:02

Dobrý den, manželka mého přítele podala žalobu o rozvod.Můj přítel s rozvodem souhlasí,ale nesouhlasí s důvodem,který tam jeho žena uvedla. Má cenu to psát do vyjádření k žalobě o které byl požádán,a co bude následovat po odeslání vyjádření? Jeho žena trvá na tom aby majetkové poměry vyřešili až po rozvodu a děti jsou již vyřešeny.
Lonni
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 19. říj 2012 15:35:24

Re: Žaloba o rozvod

Příspěvekod Poradce v sob 20. říj 2012 10:26:41

Lonni píše:Dobrý den, manželka mého přítele podala žalobu o rozvod.Můj přítel s rozvodem souhlasí,ale nesouhlasí s důvodem,který tam jeho žena uvedla. Má cenu to psát do vyjádření k žalobě o které byl požádán,a co bude následovat po odeslání vyjádření? Jeho žena trvá na tom aby majetkové poměry vyřešili až po rozvodu a děti jsou již vyřešeny.

Ať prostě napíše, že s rozvodem souhlasí a uvede svůj názor na to, co je příčinou rozvodu. Tím rozhodně nic nezkazí.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Předchozí

Zpět na Rozvod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron