návštěva ve věznici

Otázky trestního práva, které se nehodí do žádné z dalších kategorií
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

návštěva ve věznici

Příspěvekod Betynka v sob 21. čer 2008 14:26:03


Dobrý den,seznámila jsem se s mužem,který vykonává trest ve vězení,čeká mě první návštěva u něho ve vězení a chtěla bych se zeptat,jestli nevadí a neohrozí návštěvu to,že mám v občanském průkazu napsáno vdaná,jsem teprve v rozvodovém řízení.děkuji za odpověd.
Betynka
 


Re: návštěva ve věznici

Příspěvekod Poradce v ned 22. čer 2008 11:41:55

Betynka píše:Dobrý den,seznámila jsem se s mužem,který vykonává trest ve vězení,čeká mě první návštěva u něho ve vězení a chtěla bych se zeptat,jestli nevadí a neohrozí návštěvu to,že mám v občanském průkazu napsáno vdaná,jsem teprve v rozvodovém řízení.děkuji za odpověd.



Podle zákona má odsouzený nárok na návštěvu osob blízkých, ale mohou být povoleny návštěvy i dalších osob. Pokud máte obavu, že by mohly nastat problémy, zavolejte si do věznice a zeptejte se co a jak. Tam vám poradí lépe ve vaší konkrétní situaci.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Ostatní (trestní právo)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

Bloud TopList