Zaměstnavatel

Co všechno vás v průběhu trestního řízení může potkat
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Zaměstnavatel

Příspěvekod Petr v pon 29. zář 2008 15:36:27

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda a jakým způsobem se může zaměstnavatel dozvědět, že je zaměstnanec podezřelý nebo obviněný z tr.činu, pokud čin nijak nesouvisí s jeho zaměstnáním? Může mu to policie sdělit, pokud ano, v jakém případě?

Petr
 


Re: Zaměstnavatel

Příspěvekod Poradce v pon 29. zář 2008 18:21:42

Petr píše:Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda a jakým způsobem se může zaměstnavatel dozvědět, že je zaměstnanec podezřelý nebo obviněný z tr.činu, pokud čin nijak nesouvisí s jeho zaměstnáním? Může mu to policie sdělit, pokud ano, v jakém případě?Bývalo zvykem, že policie si od zaměstnavatele vyžadovala pracovní hodnocení na obviněného . Dnes to již není pravidlem, někdy to vyžadováno je, někdy není. I když to ale policie vyžadovat bude, nebude zaměstnavateli psát, z čeho přesně jste obviněn. Jinak ale policie zaměstanavateli nic nehlásí.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Trestní oznámení, výslechy, jednání u soudu apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron