Jak používat toto fórum - klikněte pro podrobnosti


Jak používat toto fórum - klikněte pro podrobnosti

Příspěvekod Poradce v sob 24. kvě 2008 12:32:21Jak používat toto fórum
Fórum je rozděleno do dvou hlavních kategorií: Trestní právo a Rodinné právo. Každá z těchto kategorií je pak rozdělena na několik dílčích fór podle druhu problematiky. Běžní účastníci nemohou zakládat nová fóra, pokud chtějí napsat svůj příspěvek (otázku nebo vyjádření), musejí si vybrat některé z existujících fór.

Každé dílčí fórum se člení ještě na témata (např. fórum Vše okolo trestů se může členit na Podmíněný trest, Obecně prospěšné práce atd.). Témata již může zakládat každý čtenář. Prosím, nové téma zakládejte jen tehdy, pokud se vaše otázka skutečně nehodí do žádného z již založených témat.

POZOR
Registrace nových tazatelů je pozastavena. Rovněž psaní nových příspěvků i pro stávající uživatele je pozastaveno. Všechny otázky již byly zodpovězeny, pokud budete chvíli na našich stránkách hledat, určitě svou odpověď najdete. Děkujeme za pochopení i za vaši přízeň.

Pokud tedy budete chtít založit nové téma, najeďte si do příslušného fóra a klikněte na tlačítko Nové téma a můžete psát.

Pokud se vaše otázka týká již založeného tématu, najeďte si do příslušného fóra, vyberte si příslušné téma (kliknutím na název). Objeví se vám všechny příspěvky daného tématu. Svůj příspěvek můžete vložit stisknutím tlačítka [i]Odpovědět (je vždy nad prvním příspěvkem a za posledním příspěvkem na stránce). Pokud budete chtít reagovat na nějaký konkrétní příspěvek, můžete to udělat i tak, že u toho příspěvku vpravo vedle nadpisu kliknete na ikonku se symbolem + (plus). Otevře se vám formulář pro psaní otázky, v němž již bude ocitován příspěvek, na který chcete reagovat. Hned pod něj můžete začít psát svůj příspěvek.


Je nutné se registrovat do tohoto fóra?
Dříve to nutné nebylo, tuto benevolenci však začali zneužívat tzv. spamovací roboti, kteří toto fórum zneužívali k šíření reklamy na různé produkty, o které zde nikdo nestojí (tzv. spam). Automaticky vkládané příspěvky těchto robotů pak mohou obsahovat i odkazy na stránky, které mohou poškodit nejen náš web, ale i software ve vašem počítači. Takže se všem slušným uživatelům internetu omlouváme, ale bohužel nemáme jinou cestu, jak se bránit. Při registraci nejsou vyžadovány žádné osobní údaje, mailová adresa slouží pouze k zaslání přístupových údajů a nebude poskytována dalším osobám.

Registrace ale má i své výhody. Asi nejvýznamnější je, že registrovaní uživatelé mohou z hlavní stránky bez problému jedním kliknutím najít všechny své příspěvky. Pokud tedy registrovaný uživatel položí otázku a za nějaký čas se do fóra vrátí, aby našel odpověď, nemusí pracně vzpomínat, kde že vlastně tu otázku položil. Navíc takto svůj příspěvek najde i tehdy, dojde-li k jeho přesunutí do jiného fóra (např. proto, že nesouvisel s daným tématem). Registrovaný uživatel si může i nastavit sledování své otázky (vlevo úplně dole klikne na odkaz Sledování tématu). V takovém případě mu přijde do jeho mailové schránky oznámení o tom, že na jeho příspěvek byla přidána nová reakce. Snadno se tedy doví, že na jeho otázku již byla dána odpověď.

Registrovaní uživatelé samozřejmě mají možnost využívat i spoustu dalších funkcí, např. přizpůsobení vzhledu fóra, způsob řazení příspěvků (nejnovější na začátek x na konec) a mnoho dalších. Všechno si mohou registrovaní uživatelé nastavit po kliknutí na odkaz Uživatelský panel v levé horní části stránky.


Nenašel jsem téma, do kterého by se hodila moje otázka
Pokud chcete položit otázku a nenašli jste téma, do kterého by se hodila, můžete v příslušném fóru založit nové téma (tlačítko Nové téma). Jestliže žádné z fór neodpovídá charakteru vaší otázky, použijte fórum s názvem Ostatní. Pokud si nejste jisti, do kterého fóra otázku zařadit, založte nové téma ve fóru Nevíte kam zařadit vaši otázku? My už vaši otázku přesuneme do té správné kategorie.[/i]Další podrobnosti k používání fóra najdete zde.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Jak používat toto fórum

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList