Otci bylo svěřeno dítě do péče

Nemáte otázku, ale chcete se podělit o své zkušenosti s rodinným právem nebo si jen tak postěžovat? Od toho je Lampárna.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu. Na otázky, které nesouvisí s tématem nebo na které již bylo odpovězeno, nebude odpovídáno. Stejně tak neočekávejte rady jak postupovat v konkrétních kauzách, k tomu jsou advokáti, zdejší fórum má být obecné, aby mohlo být poučením pro širší řady.

Pokud budete chtít položit otázku, najděte si téma, ke kterému se otázka nejlépe hodí. Otázku můžete položit po kliknutí na tlačítko "Odpovědět" ve vybraném tématu. Nové téma zakládejte jen v případě, že vaše otázka se skutečně do žádného tématu nehodí.

Otci bylo svěřeno dítě do péče

Příspěvekod PavelPraha v pát 11. úno 2011 11:36:44

Dobrý den,
mám dotaz zda ví někdo o otci kterému se povedlo získat dítě do péče?
Už se soudím s matkou 2roky zatím i přes výhru u soudu prvního stupně, jsem u krajského neuspěl. Ztrácím důvěru v soudnictví. Pote co předvedl krajský soud brečela i sociální pracovnice která byla přizvána k jednaní.
Děkuji předem za názory a zkušenosti.
PavelPraha
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. úno 2011 11:11:10


Re: Otci bylo svěřeno dítě do péče

Příspěvekod abrakadabra1 v pon 12. zář 2011 22:04:31

Ano, mýmu tátovi, ale neni to nic lehkého, všechny sociální pracovnice jsou zakomplexovaný krávy! Přijde "maminka", která pomalu utýrala svoje děti k smrti, ale jim stačí, že se chudinka rozbrečí, a hned se za ní postaví. A otce mají automaticky za neschopáky - přitom mýmu tátovi se pomalu nevyrovná ani nějaká ženská, jak je skvělej a stará se o svoji rodinu.
abrakadabra1
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 12. zář 2011 21:59:21


Zpět na Lampárna (rodinné právo)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron