Dávky SSP

Co se do jiných rubrik nevešlo
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Dávky SSP

Příspěvekod Nada v ned 24. srp 2008 16:04:27

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co se považujeza příjem u žádosti o přídavky na děti.
Jsem samoživitelka, má mzda je minimální, ale loňském roce jsem prodala byt. Za peníze z prodeje bytu jsem si koupila jiný byt a vybavení do bytu, které mi po rozvodu odvezl bývalý manžel. Musím uvést částku, kterou jsem za byt získala do příjmů? Daň z příjmu jsem nemusela platit, jen daň z převodu. Děkuji za odpověď. Nada
Nada
 


Re: Dávky SSP

Příspěvekod Poradce v ned 24. srp 2008 16:09:29

Nada píše:Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co se považujeza příjem u žádosti o přídavky na děti.
Jsem samoživitelka, má mzda je minimální, ale loňském roce jsem prodala byt. Za peníze z prodeje bytu jsem si koupila jiný byt a vybavení do bytu, které mi po rozvodu odvezl bývalý manžel. Musím uvést částku, kterou jsem za byt získala do příjmů? Daň z příjmu jsem nemusela platit, jen daň z převodu. Děkuji za odpověď. Nada

Toto již není otázka rodinného práva, ale práva sociálního zabezpečení, takže na ni nedokážu bohužel kvalifikovaně odpovědět. Obraťte se na úřad práce, kde vám podají bližší informace.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Ostatní (rodinné právo)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 8 návštevníků

Bloud TopList