Změna soudu

Všechno o rozvodech manželství
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Změna soudu

Příspěvekod bronas v sob 14. čer 2008 12:48:20

Dobrý den, jde nějak dosáhnout toho, aby rozvod probíhal u jiného soudu než probíhá? Jedná se o maloměsto, všichni se znají, bohužel si myslím, že se jedná o podjatost, soudci už rok jednají ve shodě atd. Děkuji za odpověď.
bronas
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. čer 2008 12:43:18


Re: Změna soudu

Příspěvekod Poradce v ned 15. čer 2008 18:40:28

bronas píše:Dobrý den, jde nějak dosáhnout toho, aby rozvod probíhal u jiného soudu než probíhá? Jedná se o maloměsto, všichni se znají, bohužel si myslím, že se jedná o podjatost, soudci už rok jednají ve shodě atd. Děkuji za odpověď.Pokud jste přesvědčen, že soudce jedná zaujatě, můžete podat námitku podjatosti. I kdyby vám bylo vyhověno, rozhodně to ale nebude důvod k tomu, aby věc řešil jiný soud, maximálně dosáhnete toho, že věc dostane jiný soudce. Nedokážu si představit, že by soudce mohl mít zrovna u rozvodu nějaký zájem na tom, jak bude řízení probíhat. Naopak, rozvod většinou pro soudce znamená jednoduchou věc, která může být rychle vyřízena. Spousta soudů je na malých městech a rozhodně to není důvod k tomu, aby všichni, kdo se chtějí soudit, žádali o přesunutí k jinému soudu.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Rozvod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList