Re: Přemrštěné výživné

Určení, zvýšení, zrušení - vše o výživném
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

výživné

Příspěvekod kluk v pon 09. dub 2012 11:43:53

DOBRÝ DEN.CHCI SE ZEPTAT,KDYŽ PLATÍM VÝŽIVNÉ 1500.-KČ MĚSÍČNĚ,ALE NEPRAVIDELNĚ.NIKDY TO NEBYLO V KUSE 4MĚSÍCE.BYL JSEM UŽ JEDNOU ODSOUZEN ZA ALIMENTY NA 1ROK S 2LETOU PODMÍNKOU.TATO PODMÍNKA MI UŽ PADLA.JSEM OFICIÁLNĚ BEZ PRÁCE.NEVÍM KUDY KAM,MÁM HROZNÝ STRACH,ŽE SE MŮŽU DOSTAT DO VĚZENÍ.MÉ NEPLACENÍ NENÍ OPRAVDU ÚMYSLNÉ,S DCEROU MÁME HEZKÝ VZTAH A JEZDÍ KE MĚ SKORO KAŽDÝ VÍKEND,JE JÍ 13LET.HODNĚ TÁHNE ZA MNOU,RÁDA BY BYLA I V MÉ PÉČI.TAK NEVÍM,JESTLI SI MOHU POŽÁDAT O SNÍŽENÍ,KDYŽ MÁM DLUH NA VÝŽIVNÉM,BOJÍM SE,KDYŽ DO TÉTO VĚCI ZAČNU ŠTOURAT,TAK ŽE MŮŽU JÍT HNED DO VĚZENÍ.BYL BY TO PRO DCERU ŠOK A PRO MĚ TAKY.DĚKUJI ZA ODPOVĚD.
kluk
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 09. dub 2012 11:02:00


Re: výživné

Příspěvekod Poradce v pon 09. dub 2012 17:43:58

kluk píše:DOBRÝ DEN.CHCI SE ZEPTAT,KDYŽ PLATÍM VÝŽIVNÉ 1500.-KČ MĚSÍČNĚ,ALE NEPRAVIDELNĚ.NIKDY TO NEBYLO V KUSE 4MĚSÍCE.BYL JSEM UŽ JEDNOU ODSOUZEN ZA ALIMENTY NA 1ROK S 2LETOU PODMÍNKOU.TATO PODMÍNKA MI UŽ PADLA.JSEM OFICIÁLNĚ BEZ PRÁCE.NEVÍM KUDY KAM,MÁM HROZNÝ STRACH,ŽE SE MŮŽU DOSTAT DO VĚZENÍ.MÉ NEPLACENÍ NENÍ OPRAVDU ÚMYSLNÉ,S DCEROU MÁME HEZKÝ VZTAH A JEZDÍ KE MĚ SKORO KAŽDÝ VÍKEND,JE JÍ 13LET.HODNĚ TÁHNE ZA MNOU,RÁDA BY BYLA I V MÉ PÉČI.TAK NEVÍM,JESTLI SI MOHU POŽÁDAT O SNÍŽENÍ,KDYŽ MÁM DLUH NA VÝŽIVNÉM,BOJÍM SE,KDYŽ DO TÉTO VĚCI ZAČNU ŠTOURAT,TAK ŽE MŮŽU JÍT HNED DO VĚZENÍ.BYL BY TO PRO DCERU ŠOK A PRO MĚ TAKY.DĚKUJI ZA ODPOVĚD.

Pokud jste skutečně udělal vše pro to, abyste výživné platit mohl, tak vás niko do vězení zavírat nebude. Jestliže opravdu není ve vašich současných možnostech a schopnostech platit výživné ve výši, kterou soud stanovil, klidně si podejte návrh na snížení výživného. Soud vaši žádost přezkoumá, obstará si potřebné důkazy a pokud to skutečně jinak nejde, tak výživné sníží.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Předchozí

Zpět na Výživné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

Bloud TopList