Zajímavé odkazy rodinného právaV tomto článku najdete přehled odkazů na zajímavé stránky týkající se rodinněprávních sporů a soudního řízení obecně. Přehled odkazů je průběžně doplňován a aktualizován. Pokud byste přesto narazili na nefungující odkaz, dejte nám to prosím vědět.

Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí
 Pomůže vám vyřešit spory týkající se dětí, jestliže dítě je v cizině nebo pokud některý z rodičů žije v cizině

Dětská práva
Odkaz na stránky, zabývající se dětskými právy. Mimo jiné je zde dětem i jejich rodičům přehledně a názorně vysvětleno, co je v nutných případech čeká jako svědky v trestním řízení. Ze stránek se díky jednoduchosti a názornosti určitě poučí nejen děti, ale i ostatní, které zajímá průběh trestního řízení.

Seznam  advokátů
Na těchto stránkách je oficiální seznam advokátů zapsaných v České advokátní komoře. Seznam umožňuje vyhledání advokáta podle vámi zadaných kriterií.


Adresář soudů
Kontaktní údaje všech soudů v ČR, odkazy na jejich stránky

Český svaz mužů 
Stránky, zabývající se vztahy  mj. vztahy mužů a žen. Český svaz mužů chce být protiváhou ženským organizacím a feministickým hnutím, zejména při tvorbě zákonů a vládních nařízení. Chce objektivně informovat a spravedlivě pomáhat při řešení všech problémů týkajících se rovnoprávnosti žen a mužů.

Středisko náhradní rodinné péče
Zde se dozvíte mnoho praktických informací o osvojení či pěstounské péči a o náhradní rodinné péči obecně

Seznam exekuto 
Na těchto stránkách je oficiální seznam soukromých soudních exekutorů zapsaných v Komoře exekutorů.

 

Sdílet na Facebooku  Sdílet na Facebooku
pridej.cz

Podobné články:


Líbil se vám článek? Můžete nám napsat váš názor. Pokud vás zajímají problémy ostatních nebo se chcete zeptat na ten svůj, zkuste se podívat na stránky našeho fóra Otázek a odpovědí.

Komentáře

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.