Inzerujte na našich stránkách

Stránky Rodina u soudu.cz se už od roku 2008 komplexním způsobem zabývají vysvětlováním problémů rodinného práva přesně těm lidem, kteří tyto problémy mají. Jsou proto i dobrou inzertní plochou pro reklamu, která by mohla tuto skupinu lidí zajímat. Stránky jsou tedy vhodné pro inzerci např. advokátů, exekutorů, webů s dětskou či rodinnou tematikou, katalogů odkazujících na právní služby nebo i různých občanských sdružení. Své zákazníky si zde ale určitě najdou i inzerenti z jiných oborů.

Průměrná návštěvnost převyšuje  9.000  návštěv měsíčně, ve všední dny dosahuje  cca 350 návštěv denně, naopak o víkendech a svátcích je návštěvnost nižší. Počet zobrazených stránek (a tedy i reklam) se měsíčně pohybuje okolo 18.000 – 20.000. Podrobné statistiky si můžete vygenerovat na toplist.cz

Pro vaši inzerci nabízíme několik reklamních ploch na našem webu. Pronájem nejlukrativnějších reklamních ploch pro náš web zajišťuje společnost INET-SERVIS.CZ ve svém systému Adwave. Na těchto pozicích lze zobrazovat reklamy textové i grafické, využít můžete i možnosti inzerovat v celé ČR nebo pouze ve vámi vybraných regionech. Zmíněná společnost vám v případě potřeby poskytne i součinnost při výrobě banneru. Reklama se objednává vždy na týden, resp. na násobky týdnů. Pokud byste tedy měli zájem o inzerci na těchto plochách:

navštivte stránky www.adwave.cz nebo kontaktujte přímo společnost INET-SERVIS.CZ.

K dispozici ale jsou i další reklamní plochy, které sice nejsou umístěny na těch nejlukrativnějších pozicích, ale při zvolení vhodné reklamy mohou být rovněž dostatečně účinné. Jsou totiž umístěny tak, aby na nich spočinulo oko toho návštěvníka webu, který si naše stránky skutečně čte (ve fóru otázek a odpovědí, bezprostředně za každým článkem, jako významové dělítko textu článků, či v navigačním menu). Reklamu lze sjednat skoro automaticky během pár minut  prostřednictvím systému Adexpert. Stačí se na těchto stránkách zaregistrovat a nahrát váš banner příslušných rozměrů, odpovídajících velikosti reklamní plochy.  Nejkratším časovým obdobím, na které lze reklamu objednat, je jeden den. Podrobnosti o umístění reklamních ploch a další informace včetně cen najdete přímo na stránkách Adexpert.cz, stačí kliknout.