Náhrada škody způsobené na majetku

Co všechno vás v průběhu trestního řízení může potkat
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Náhrada škody způsobené na majetku

Příspěvekod Lucka v stř 11. čer 2008 17:55:06

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na případ, kdy jsem byla odkázána v trestním řízení se svým nárokem na náhradu škody na řízení občanskoprávní, obžalovaný se ale odvolal.. Pokud se týká podání žaloby na náhradu škody k okresnímu soudu, mám počkat až po rozhodnutí o odvolání, nebo žalobu podat již nyní? děkuji..

Lucka
 


Re: Náhrada škody způsobené na majetku

Příspěvekod Lucka v čtv 12. čer 2008 9:03:13

Lucka píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na případ, kdy jsem byla odkázána v trestním řízení se svým nárokem na náhradu škody na řízení občanskoprávní, obžalovaný se ale odvolal.. Pokud se týká podání žaloby na náhradu škody k okresnímu soudu, mám počkat až po rozhodnutí o odvolání, nebo žalobu podat již nyní? děkuji..




Nejedná se o konkrétní případ..
Lucka
 

Re: Náhrada škody způsobené na majetku

Příspěvekod Poradce v čtv 12. čer 2008 15:47:57

Lucka píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na případ, kdy jsem byla odkázána v trestním řízení se svým nárokem na náhradu škody na řízení občanskoprávní, obžalovaný se ale odvolal.. Pokud se týká podání žaloby na náhradu škody k okresnímu soudu, mám počkat až po rozhodnutí o odvolání, nebo žalobu podat již nyní? děkuji..



Můžete žalovat už nyní, není třeba čekat na právní moc trestního rozsudku
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Trestní oznámení, výslechy, jednání u soudu apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron