vyhruzky ze strany policie

Otázky trestního práva, které se nehodí do žádné z dalších kategorií
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

vyhruzky ze strany policie

Příspěvekod wer v čtv 31. črc 2008 12:09:05


Dobry den,
chtela jsem se zeptat jestli mam nejakou realnou sanci dovolat se spravedlnosti v pripade, kdyby by mi pri vyslechu bylo ze strany policie vyhrozovano. Do spisu se zapisuji jen odpovedi toho, kdo je vyslychan? nebo slovo od slova vse, co pritomni vyslechu reknou? Komu si mam popripade stezovat na postup vysetrovatele a jakou mam sanci na uspech?
dekuju
wer
 


Re: vyhruzky ze strany policie

Příspěvekod Poradce v čtv 31. črc 2008 12:37:51

wer píše:Dobry den,
chtela jsem se zeptat jestli mam nejakou realnou sanci dovolat se spravedlnosti v pripade, kdyby by mi pri vyslechu bylo ze strany policie vyhrozovano. Do spisu se zapisuji jen odpovedi toho, kdo je vyslychan? nebo slovo od slova vse, co pritomni vyslechu reknou? Komu si mam popripade stezovat na postup vysetrovatele a jakou mam sanci na uspech?
dekuju



Pokud nesouhlasíte s postupem policie, stěžujte si nadřízeným policistů, případně se můžete obrátit i na státní zastupitelství
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Ostatní (trestní právo)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron