Porušení zákazu řízení - sankce

Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Porušení zákazu řízení - sankce

Příspěvekod Michael v čtv 29. kvě 2008 0:47:10

Zajímalo by mě, jaká by mi hrozila sankce kdybych byl v případě zákazu řízení přistižen při řízení motorového vozidla. Děkuji

Michael
 


Re: Porušení zákazu řízení - sankce

Příspěvekod Poradce v čtv 29. kvě 2008 7:20:06

Michael píše:Zajímalo by mě, jaká by mi hrozila sankce kdybych byl v případě zákazu řízení přistižen při řízení motorového vozidla. Děkuji



Vaše jednání by bylo posouzeno jako trestné činy maření výkonu úředního rozhodnutí a zároveň jako řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění. Co vám hrozí a další podrobnosti se dovíte v našem článku Trestné činy související s řízením motorových vozidel.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Re: Porušení zákazu řízení - sankce

Příspěvekod lida a zdenek v stř 08. říj 2008 19:26:33

prosíme o radu,byl mi uložen trest 4roky zákazu ,po roce jsem byl přistižen za volantem a dostal souně pokutu a 2roky zákaz,po dalším roce opět soud,trest a 3 roky zákaz.Kdy mohu zažádat soud o prominutí alespoň části zákazu.Děkuji předem za odpověď.

lida a zdenek
 

Re: Porušení zákazu řízení - sankce

Příspěvekod Poradce v stř 08. říj 2008 20:14:32

lida a zdenek píše:prosíme o radu,byl mi uložen trest 4roky zákazu ,po roce jsem byl přistižen za volantem a dostal souně pokutu a 2roky zákaz,po dalším roce opět soud,trest a 3 roky zákaz.Kdy mohu zažádat soud o prominutí alespoň části zákazu.Děkuji předem za odpověď.

To je jednoduchý výpočet. 4+3+2 je 9, polovina tedy je 4,5 roku od právní moci prvního trestu. Jestli jste ale v té době byl ve výkonu trestu odnětí svobody, přičtěte si k této době ještě dobu strávenou ve vězneí (viz podrobněji tento článek)
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Zákaz řízení, trestná činnost v dopravě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron