Prezkouseni po uplynuti doby zakazu cinnosti

Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Prezkouseni po uplynuti doby zakazu cinnosti

Příspěvekod b52 v stř 27. srp 2008 11:03:31

Dobry den, chci se zeptat jak je to s prezkousenim po uplynuti zakazu cinnosti. Od 24.6.07 mam odebrany ridicak, mel jsem 1,02 promile v krvi soud rozhodl o trestu zakaz cinnosti na 2 roky, pravni moci nabylo toto rozhodnuti dne 5.9.07, dodatecne mi bylo zapocitano do trestu obdobi od 24.6 - 5.9. 07. Po uplynuti vetsi poloviny trestu jsem zazadal o prominuti zbytku, soud mi vyhovel. Sel jsem tedy s timto rozhodnutim na mestsky urad odbor dopravy a tam mi nejdrive tvrdili ze me ceka prezkouseni, nakonec ze ne. Rad bych tedy vedel jak to je, at mam v teto veci jasno. Ridicak mi nevratili, mam se "zastavit zitra". Diky za odpoved!

b52
 


Re: Prezkouseni po uplynuti doby zakazu cinnosti

Příspěvekod Poradce v stř 27. srp 2008 12:29:47

b52 píše:Dobry den, chci se zeptat jak je to s prezkousenim po uplynuti zakazu cinnosti. Od 24.6.07 mam odebrany ridicak, mel jsem 1,02 promile v krvi soud rozhodl o trestu zakaz cinnosti na 2 roky, pravni moci nabylo toto rozhodnuti dne 5.9.07, dodatecne mi bylo zapocitano do trestu obdobi od 24.6 - 5.9. 07. Po uplynuti vetsi poloviny trestu jsem zazadal o prominuti zbytku, soud mi vyhovel. Sel jsem tedy s timto rozhodnutim na mestsky urad odbor dopravy a tam mi nejdrive tvrdili ze me ceka prezkouseni, nakonec ze ne. Rad bych tedy vedel jak to je, at mam v teto veci jasno. Ridicak mi nevratili, mam se "zastavit zitra". Diky za odpoved!



Už to tu bylo psáno vícekrát, ale opakování je matka modurosti, takže:
Doklad o odborné způsobilosti (tedy přezkoušení v autoškole) a o zdravotní způsobilosti (tedy lékařské potvrzení) musíte předkládat jen tehdy, pokud od právní moci rozhodnutí, jímž byl zákaz uložen, uběhl více než jeden rok. Jinak nic takového předkládat nemusíte. Jestliže tedy dnes máme 27. srpna 2008 a právní moc zákazu řízení nastala 5. září 2007, nemusíte dělat žádné přezkoušení a řidičský průkaz by vám měli vzhledem k rozhodnutí soudu o podmíněném upuštění od výkonu zbytku trestu zákazu činnosti vrátit bez dalšího.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Re: Prezkouseni po uplynuti doby zakazu cinnosti

Příspěvekod b52 v stř 27. srp 2008 12:57:53

Pokud uz jste na podobnou otazku odpovidal, tak moc dekuji za ochotu.

b52
 


Zpět na Zákaz řízení, trestná činnost v dopravě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Bloud TopList
cron