ridicak

Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

ridicak

Příspěvekod moula v úte 15. črc 2008 12:30:47

Ahoj, mám dotaz. Jsem student a policie mi namerila pri jizde 1,8 promile alkoholu a nemel jsem u sebe ridicsky prukaz. Dostal jsem trest odneti svobody na dobu 4 mesicu a podminku na 2 roky + zakaz rizeni na 2 roky. Nikde nebylo psano co mám udelat se svym ridicakem. Nevite co mam delat? A jde se v pulce trestu zakazu rizeni odvolat? Abych mel ridicak za rok a ne za dva. DÍÍÍÍÍÍÍÍKY :ugeek: :ugeek: :ugeek:
moula
 


Re: ridicak

Příspěvekod catorade v ned 20. črc 2008 18:32:13

moula píše:Ahoj, mám dotaz. Jsem student a policie mi namerila pri jizde 1,8 promile alkoholu a nemel jsem u sebe ridicsky prukaz. Dostal jsem trest odneti svobody na dobu 4 mesicu a podminku na 2 roky + zakaz rizeni na 2 roky. Nikde nebylo psano co mám udelat se svym ridicakem. Nevite co mam delat? A jde se v pulce trestu zakazu rizeni odvolat? Abych mel ridicak za rok a ne za dva. DÍÍÍÍÍÍÍÍKY :ugeek: :ugeek: :ugeek:




Po výkonu poloviny zákazu činnosti můžete požádat (žádost se píše volnou formou) o vrácení řidičského průkazu. Pokud o zákazu činnosti bylo rozhodnuto v přestupkovém řízení pověřeným městským úřadem, je třeba se obrátit na tento úřad. Pokud trest zákazu řízení uložil soud, je třeba se obrátit na ten soud, který rozhodoval v prvním stupni.
catorade
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 11. kvě 2008 19:48:56

Re: ridicak

Příspěvekod Poradce v pon 28. črc 2008 10:16:48

moula píše:Ahoj, mám dotaz. Jsem student a policie mi namerila pri jizde 1,8 promile alkoholu a nemel jsem u sebe ridicsky prukaz. Dostal jsem trest odneti svobody na dobu 4 mesicu a podminku na 2 roky + zakaz rizeni na 2 roky. Nikde nebylo psano co mám udelat se svym ridicakem. Nevite co mam delat? A jde se v pulce trestu zakazu rizeni odvolat? Abych mel ridicak za rok a ne za dva. DÍÍÍÍÍÍÍÍKY :ugeek: :ugeek: :ugeek:



Rozhodně neřídit, i když máte řidičák zatím u sebe! Zákaz platí od právní moci rozhodnutí, takže pokud byste řídil. šlo by o další trestnou činnost (maření výkonu úředního rozhodnutí, řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění). Soud o vašem odsouzení bude informovat příslušný městský úřad a ten vás vyzve k odevzdání průkazu.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Re: ridicak

Příspěvekod J.Stefunda v čtv 04. zář 2008 17:13:38

Hrozi mi odebrani ŘP zpusobil jsem dva přestupky behem 2 mesicu překročeni rychlosti v obci na nechranenem prejezdu o 21 a 23km-h.K prvnimu jsem se přiznal a dostal jsem 2.500 a -body tet mam doma fotky a vysvetleni prestupku druheho poradite Dik Jirka

J.Stefunda
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 04. zář 2008 11:40:35

Re: ridicak

Příspěvekod Poradce v čtv 04. zář 2008 18:50:53

J.Stefunda píše:Hrozi mi odebrani ŘP zpusobil jsem dva přestupky behem 2 mesicu překročeni rychlosti v obci na nechranenem prejezdu o 21 a 23km-h.K prvnimu jsem se přiznal a dostal jsem 2.500 a -body tet mam doma fotky a vysvetleni prestupku druheho poradite Dik Jirka

Neporadíme, tady vysvětlujeme, jak to chodí v trestním řízení. Konkrétní rady v konkrétních záležitostech dávají advokáti
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Zákaz řízení, trestná činnost v dopravě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron