Zkrácení zákazu řízení

Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Re: Zkrácení zákazu řízení

Příspěvekod Poradce v stř 12. lis 2008 16:06:32

Věnek píše:Bude mít nějaký vliv na rozhodnutí soudce to, že mě údajně někdo udal na policii že řídím bez řidičáku? Já nevím kdo mě udal, kdy mě udal ani kde jsem měl údajně jet...Jen prý na mě bylo udání.Jsem z toho celkem rozčilen a už vidím, jak budu soudci vysvětlovat že to není pravda.Vůbec nevím, proč takováto udání bez důkazů policie rovnou nevyhazuje do koše. Policie se mnou dokonce ani vůbec nic neřešila.



Pokud soudce vůbec bude něco takového vědět, tak si to prostě na policii ověří a bude zjišťovat, co s tím policie dělá a jestli s tím vůbec dělat bude. Pokud nejste za něco odsouzen, hledí se na vás jako na nevinného.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Předchozí

Zpět na Zákaz řízení, trestná činnost v dopravě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList