Placení peněžitého trestu

Jak je to s jednotlivými druhy trestů
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Placení peněžitého trestu

Příspěvekod Michal v úte 20. kvě 2008 14:03:32

Mám dotaz na lhůtu pro zaplacení peněžitého trestu. Spáchal jsem trestný čin a následně jsem po podání odporu byl u hlavního přelíčení. Vzdal jsem se práva odvolání a v ten den rozsudek nabyl právní moci. V rozsudku stojí, že mám uhradit peněžní trest po splátkách, kdy první splátka má být zaplacena do třicátého dne následujícího měsíce po měsíci, v němž tento rozsudek nabude právní moc. Netuším kam mám peníze poslat, přijde mi ještě nějaké vyrozumnění s touto informací? Dále bych rád trest zaplatil najednou a ne po splátkách. Je to možné? Pokud částku včas neuhradím, hrozý mi vězení?

Michal
 


Re: Placení peněžitého trestu

Příspěvekod Poradce v úte 20. kvě 2008 14:38:34

Michal píše:Mám dotaz na lhůtu pro zaplacení peněžitého trestu. Spáchal jsem trestný čin a následně jsem po podání odporu byl u hlavního přelíčení. Vzdal jsem se práva odvolání a v ten den rozsudek nabyl právní moci. V rozsudku stojí, že mám uhradit peněžní trest po splátkách, kdy první splátka má být zaplacena do třicátého dne následujícího měsíce po měsíci, v němž tento rozsudek nabude právní moc. Netuším kam mám peníze poslat, přijde mi ještě nějaké vyrozumnění s touto informací? Dále bych rád trest zaplatil najednou a ne po splátkách. Je to možné? Pokud částku včas neuhradím, hrozý mi vězení?



Nemusíte se bát, k zaplacení peněžitého trestu dostanete od soudu poštou písemnou výzvu společně se složenkou a číslem účtu, na který máte zaplatit. Pokud oproti rozsudku chcete zaplatit celý peněžitý trest najednou, nikdo vám v tom určitě nebude bránit. Nejlepší bude, pokud si zajdete na soud přímo do trestní kanceláře a tam se s nimi na tom domluvíte.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Vše okolo trestů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron