přeložení do jiné věznice

Jak je to s jednotlivými druhy trestů
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

přeložení do jiné věznice

Příspěvekod mimsim v stř 08. říj 2008 10:08:23

Dobrý den .Můj přítel je ve výkonu trestu . Chtěla bych ,s jeho připojením ,požádat o přeřazení do jiné věznice .Samozřejmě stejného typu . Smím to, jako jeho družka udělat? A komu mám žádost zaslat ? Řediteli současné věznice , nebo té jiné ? Děkuji za odpověď.

mimsim
 


Re: přeložení do jiné věznice

Příspěvekod Poradce v stř 08. říj 2008 11:06:40

mimsim píše:Dobrý den .Můj přítel je ve výkonu trestu . Chtěla bych ,s jeho připojením ,požádat o přeřazení do jiné věznice .Samozřejmě stejného typu . Smím to, jako jeho družka udělat? A komu mám žádost zaslat ? Řediteli současné věznice , nebo té jiné ? Děkuji za odpověď.



O umístění do konkrétní věznice rozhoduje generální ředitelství vězeňské služby ve spolupráci s ředitelem věznice, v níž se odsouzený právě nachází. Zohlednit přitom musí to, do jakého typu věznice byl odsouzený zařazen soudem (dohled, dozor, ostraha, zvýšená ostraha), řídí se i programem zacházení s vězni, který byl pro daného odsouzeného vytvořen a je-li to možné, řídí se i místem bydliště odsouzeného tak, aby byl co nejblíže. Váš přítel tedy může o přeložení požádat a vy se k této žádosti můžete připojit, svoje vyjádření zašlete vedení současné věznice. Počítejte ale s tím, že vám nemusí být vyhověno.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Vše okolo trestů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron