Neuznání vazby ze zahraničí

Jak je to s jednotlivými druhy trestů
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Neuznání vazby ze zahraničí

Příspěvekod Veronika v pon 23. čer 2008 13:06:06

Dobrý den,
můj muž byl před 2 měsíci deportován ze zahraničí protože nenastoupil v ČR do výkonu trestu. V zahraničí strávil 2 měsíce a 1 týden než ho deportovaly ve vazbě. Bylo mi řečeno že mu tuto vazbu musí započítat soud do délky trestu ale soud mu to nechce teď započítat protože údajně americká strana se k tomu vyjádřila tak že ho deportovaly kvůli tomu že tam neměl legální pobyt. To ale není pravda, policie ho zatkla na základě mezinárodního zatykače, byla jsem u toho a můžu to dosvědčit. Náš status je absolutně nezajímal. Teď nevím co máme dělat a jestli máme vyjádření soudu věřit. Možná bylo jednodušší pro ně říct tohle než nějaké fakta zjišťovat. Máme napsat na soud že žádáme o znovuprověření celé žádosti?

Veronika
 


Re: Neuznání vazby ze zahraničí

Příspěvekod Poradce v pon 23. čer 2008 18:12:14

Veronika píše:Dobrý den,
můj muž byl před 2 měsíci deportován ze zahraničí protože nenastoupil v ČR do výkonu trestu. V zahraničí strávil 2 měsíce a 1 týden než ho deportovaly ve vazbě. Bylo mi řečeno že mu tuto vazbu musí započítat soud do délky trestu ale soud mu to nechce teď započítat protože údajně americká strana se k tomu vyjádřila tak že ho deportovaly kvůli tomu že tam neměl legální pobyt. To ale není pravda, policie ho zatkla na základě mezinárodního zatykače, byla jsem u toho a můžu to dosvědčit. Náš status je absolutně nezajímal. Teď nevím co máme dělat a jestli máme vyjádření soudu věřit. Možná bylo jednodušší pro ně říct tohle než nějaké fakta zjišťovat. Máme napsat na soud že žádáme o znovuprověření celé žádosti?



Tohle přes internet nevyřešíte, doporučuji obrátit se na advokáta.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Vše okolo trestů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron