Půjčila jsem auto člověku bez řidičáku

Co vás pravděpodobně čeká, pokud se dopustíte trestného činu
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Půjčila jsem auto člověku bez řidičáku

Příspěvekod cína v čtv 15. kvě 2008 13:02:17

půjčila jsem auto člověku bez řidičáku...:( (věděla jsem to a bylo to dobrovolné) co mě ted ceka??? bude se u soudu s tim clovekem co ridil resit treba i to,v jakou hodinu to bylo,že neudělal přestupek?mohlo by se to brat treba jako ...polehcujici kolnost...???

cína
 


Re: Půjčila jsem auto člověku bez řidičáku

Příspěvekod Poradce v čtv 15. kvě 2008 13:54:20

cína píše:půjčila jsem auto člověku bez řidičáku...:( (věděla jsem to a bylo to dobrovolné) co mě ted ceka??? bude se u soudu s tim clovekem co ridil resit treba i to,v jakou hodinu to bylo,že neudělal přestupek?mohlo by se to brat treba jako ...polehcujici kolnost...???



vaše jednání může být posouzeno jako pomoc k trestnému činu řízení motorového vozidla bez řidičského oprávnění. Pomocník je stejně trestný jako pachatel.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Re: Půjčila jsem auto člověku bez řidičáku

Příspěvekod eva.os v úte 05. srp 2008 14:18:27

Dobrý den, můj přítel půjčil auto člověku, který neměl také řidičák a dostal 300hodin veřejně prospěšných pracích. Tak něco podobného nejspíš čeká i Vás...

eva.os
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 05. srp 2008 14:07:31


Zpět na Stal se trestný čin - co dál?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron