Podání trestního oznámení

Co vás pravděpodobně čeká, pokud se dopustíte trestného činu
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Podání trestního oznámení

Příspěvekod Mates v pon 07. črc 2008 12:55:49

Dobrý den. Stala se mi taková příhoda. V sobotu jsem šel na zábavě na wc. Když jsem přicházel na wc viděl jsem, že je tam nějaká strkanice. Můj kamarád tam od sebe odtrhával dva mneznámé muže, co se prali. Když jsem došel k wc byli už od sebe odtrženi a zřejmě jejich přítelkyně je drželi daleko od sebe. Jeden pár byl uvnitř wc. Když jsem vstupoval na wc jeden z účastníků té strkanice vzteky kopnul do dveří a těmi jsem byl udeřen. Ač jsem poměrně klidná povaha chtěl jsem aby se mi omluvil, na čež reagoval podrážděně a urzil mě slovně. Nenechal jsem si to líbit a oplatil jsem mu slovní urážku. V té chvíli do mě začal strkat tak jsem mu dal facku. Jeho reakcí na to bylo že jsme teda kádři, když jsme tři na jednoho a dále mě slovně urážel. Jak jsem již psal jsem docela klidná povaha, ale po delších provokacích jsem ho tedy vyzval na fér play soouboj, když pořád na mě křičel že jsem nefér.


Při strkání mezi námi dvěma jsem obrdžel od něho pěstí do ramene na čež jsem reagoval ránou, která mu zlomila nos, po té upadl k zemi. Dále se dělo to, že ho jeho přítelkině zvedla a začalo ho ošetřovat. Dále jsem se o něho nezajímal. Druhý den ráno mi bylo zděleno, že na mě chce podat trestní oznámení za ublížení na zdraví. Chtěl bych se zeptat, jak mám reagovat, jestli na něj mohu podat trestní oznámení za napadení, nebo co mám dělat, když na mě podá trestní oznámení. Taková věc se mi stala poprvé a nerad bych měl z toho nějaké problémy. Dá se někde zjistit, jestli na mě to trestní oznámení podal? Děkuji za radu
Mates
 


Re: Podání trestního oznámení

Příspěvekod Poradce v pon 07. črc 2008 13:28:53

Mates píše: Chtěl bych se zeptat, jak mám reagovat, jestli na něj mohu podat trestní oznámení za napadení, nebo co mám dělat, když na mě podá trestní oznámení. Taková věc se mi stala poprvé a nerad bych měl z toho nějaké problémy. Dá se někde zjistit, jestli na mě to trestní oznámení podal? Děkuji za radu



Tyto stránky jsou určeny k tomu, aby pomohli lidem zorientovat se obecně v trestním řízení. Rady, jak postupovat v konkrétních případech nedáváme, to je práce advokátů (to samozřejmě nebrání tomu, aby někdo další v tomto fóru na váš příspěvek jakkoliv reagoval). Pokud na vás trestní oznámení podáno bude, doporučoval bych tedy obrátit se na advokáta, který už ví přesně co a jak je třeba udělat. O podání trestního oznámení samozřejmě budete uvědoměn policií, budou si vás chtít vyslechnout. Tam se také můžete zeptat, jestli na vás nějaké trestní oznámení bylo podáno, ale je otázkou, zda to je taktické.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Re: Podání trestního oznámení

Příspěvekod Mates v pon 07. črc 2008 14:47:25

Děkuji. Zkusím teda počkat, jestli budu obeslán. Řeší se to asi doporučeným dopisem. Jen by mě zajímalo, jak na mě může podat trestní oznámení když neví kde bylím, nezná mé rodné číslo atd....

Mates
 


Zpět na Stal se trestný čin - co dál?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList