advokát exoffo

Co všechno vás v průběhu trestního řízení může potkat
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

advokát exoffo

Příspěvekod janula07 v úte 13. kvě 2008 15:04:00

Čeká mě soud na nemám peníze na právníka.Jak a kde si mám zažádat o právníka placeného státem?

janula07
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 13. kvě 2008 14:56:44


Re: advokát exoffo

Příspěvekod Poradce v úte 13. kvě 2008 16:26:46

janula07 píše:Čeká mě soud na nemám peníze na právníka.Jak a kde si mám zažádat o právníka placeného státem?



Pokud na vás již byla podána obžaloba, obraťe se na soud, kteý bude obžalobu projednávat. pokud je věc ještě v přípavném řízení, obraťte se na státního zástupce, který vaši kauzu dozoruje. V obou případech budete muset doložit svou sociální situaci a majetkové poměry. Počítejte s tím, že budete muset předložit potvrzení o výši vašeho platu, případně o výši sociálních dávek, které vám jsou vypláceny, výpis z katastru nemovitostí o tamz da jste vlastníkem nějkaých nemovitostí, výpis z evidnce motorových vozidel apod. Co konkrétně po vás budou chtít, si musíte zjistit přímo u soudu či státního zástupce.

O vaší žádosti bude rozhodnuto usnesením, soud vám buď přizná právo zcela na bezplatnou obhajobu nebo jen právo na obhajobu za sníženou odměnu (např. tak, že si polivinu zplatíte vy a polovinu stát), nebo vaši žádost zamítne.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Trestní oznámení, výslechy, jednání u soudu apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Bloud TopList
cron