zákaz řízení motorových vozidel

Co všechno vás v průběhu trestního řízení může potkat
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

zákaz řízení motorových vozidel

Příspěvekod RADIM v sob 26. črc 2008 18:29:13

Dobrý Den..mám dotaz...jsem obviněn z trestného činu podvodu,tento jsem spáchal v podmínce za řízení pod vlivem alkoholu.Po pulce jsem žádal o prominutí zbytku trestu zákazu řízení.Soud mi vyhověl a se zkušební dobou jeden rok mi zbytek trestu zákazu řízení prominul.Ted má, ale proběhnout hlavní líčení k mému tr.č.podvodu a chtěl jsem se zeptat zda soud může opět udělit zákaz řízení motorových vozidel,když mi jiný soud tento zákaz zrušil a jaký vliv na rozhodování o trestu má moje podmínka za jízdu pod vlivem alkoholu.
Děkuji a Zdravím

RADIM
 


Re: zákaz řízení motorových vozidel

Příspěvekod Poradce v pon 28. črc 2008 10:23:31

RADIM píše:Dobrý Den..mám dotaz...jsem obviněn z trestného činu podvodu,tento jsem spáchal v podmínce za řízení pod vlivem alkoholu.Po pulce jsem žádal o prominutí zbytku trestu zákazu řízení.Soud mi vyhověl a se zkušební dobou jeden rok mi zbytek trestu zákazu řízení prominul.Ted má, ale proběhnout hlavní líčení k mému tr.č.podvodu a chtěl jsem se zeptat zda soud může opět udělit zákaz řízení motorových vozidel,když mi jiný soud tento zákaz zrušil a jaký vliv na rozhodování o trestu má moje podmínka za jízdu pod vlivem alkoholu.
Děkuji a Zdravím



Vzhledem k tomu, že jste se trestného činu podvodu dopustil ve zkušební době podmíněného odsouzení, hrozí vám za to nepodmíněný trest. Pokud budete za podvod odsouzen, bude vám přeměněna podmínka za předchozí trestný čin na nepodmíněný trest a o řidičský průkaz znovu přijdete, a to na dobu, o kterou vám byl původní zákaz řízení zkrácen.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Trestní oznámení, výslechy, jednání u soudu apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Bloud TopList
cron