svědectví u soudu

Co všechno vás v průběhu trestního řízení může potkat
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

Re: svědectví u soudu

Příspěvekod Poradce v stř 29. říj 2008 18:16:00

Návštěvník píše:Dobrý den potřeboval bych vědět jestli svědectví mého plnoletého syna je právoplatné u předání peněz při koupi auta jako jediný svědek.



A proč by právoplatné být nemělo? Ale papír je papír, prostě si nechte vystavit potvrzení nebo poníze pošlete poštou či přes účet.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Re: svědectví u soudu

Příspěvekod jamie v pát 07. lis 2008 0:03:57

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda jsem povinna dostavit se jako svědek k soudu, či je možné abych byla zastoupena právníkem a já nemusela být vůbec přítomna.
Děkuji za odpověď.

jamie
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 06. lis 2008 23:52:33

Re: svědectví u soudu

Příspěvekod Poradce v pát 07. lis 2008 8:08:03

jamie píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda jsem povinna dostavit se jako svědek k soudu, či je možné abych byla zastoupena právníkem a já nemusela být vůbec přítomna.
Děkuji za odpověď.



Svědek u soudu vypovídá o tom, co viděl, co slyšel, zkrátka o tom, o čem má bezprostřední informace. Rozhodně se tedy nemůže nechat nikým zastoupit. To by bylo jako hra na tichou poštu, kde na konci vždy vyleze něco jiného, než co na začátku bylo vypuštěno. Navíc nevíte, co všechno po vás bude soudce chtít vědět, často i drobné detaily mají rozhodující úlohu, takže těžko můžete někomu vysvětlit, co všechno má u soudu říct.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Předchozí

Zpět na Trestní oznámení, výslechy, jednání u soudu apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron