výpis z rejstříku trestů

Výpisy z rejstříku trestů, zahlazení odsouzení atd.
Pravidla fóra
!!! POZOR ČTĚTE - DŮLEŽITÉ !!!
Trestní část tohoto fóra je přesunuta přímo na stránky www. trestni-rizeni.com. Z tohoto důvodu jsou veškerá trestní témata uzamčena a nadále budou k dispozici jen pro čtení. Věříme, že tato drobná potíž bude vyvážena skutečností, že na nových stránkách www.trestni-rizeni.com najdete vše pohromadě na jednom místě.

výpis z rejstříku trestů

Příspěvekod drahreh v čtv 24. črc 2008 8:46:53

Dobrý den. Byl jsem odsouzen za neplacení výživného a trest jsem si odpykal. Na základě toho mi byla proměněna podmínka , z důvodu, že jsem nevedl řádný život. V březnu 2008 rozsudek potvrdil krajský soud,ale zároveň uvedl do rejstříku,že jsem se osvědčil. Dnes jsem si požádal o výpis a stále jsem dle rejstříku bez trestu. Co mohu dělat ahlavně jak se zachovat , až přijde nástup trestu. Děkuji a hezký den

drahreh
 


Re: výpis z rejstříku trestů

Příspěvekod Poradce v pon 28. črc 2008 10:31:34

drahreh píše:Dobrý den. Byl jsem odsouzen za neplacení výživného a trest jsem si odpykal. Na základě toho mi byla proměněna podmínka , z důvodu, že jsem nevedl řádný život. V březnu 2008 rozsudek potvrdil krajský soud,ale zároveň uvedl do rejstříku,že jsem se osvědčil. Dnes jsem si požádal o výpis a stále jsem dle rejstříku bez trestu. Co mohu dělat ahlavně jak se zachovat , až přijde nástup trestu. Děkuji a hezký den



To je vskutku zvláštní situace, ale na vaší povinnosti vykonat přeměněný trest to nic nemění. Takže počítejte s tím, že dostanete výzvu k nástupu trestu, kterou budete muset respektovat, jinak vás do vězení doveze policie a nebude se vás ptát, jestli se vám to zrovna v tu chvíli hodí. Na druhou stranu na chybě soudu vyděláte, nebudete mít odsouzení ve výpisu z rejstříku trestů.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Rejstřík trestů, zahlazení apod.

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron