ako sa prejavit ako otec pokial neni urcene otcovstvo?

Nemáte otázku, ale chcete se podělit o své zkušenosti s rodinným právem nebo si jen tak postěžovat? Od toho je Lampárna.
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu. Na otázky, které nesouvisí s tématem nebo na které již bylo odpovězeno, nebude odpovídáno. Stejně tak neočekávejte rady jak postupovat v konkrétních kauzách, k tomu jsou advokáti, zdejší fórum má být obecné, aby mohlo být poučením pro širší řady.

Pokud budete chtít položit otázku, najděte si téma, ke kterému se otázka nejlépe hodí. Otázku můžete položit po kliknutí na tlačítko "Odpovědět" ve vybraném tématu. Nové téma zakládejte jen v případě, že vaše otázka se skutečně do žádného tématu nehodí.

ako sa prejavit ako otec pokial neni urcene otcovstvo?

Příspěvekod sarzan v čtv 19. kvě 2011 9:43:37

dobry den vazeni


potreboval by som poradit v nelahkej situacii
ked slobodna mamina nebude mat v rl uvedeneho ocina(mna) ako jej mam pomahat aby mi to nebolo na skodu?
pravnik radil neprispievat financne pokial neprebehne sud-vraj je to nepriamy dokaz otcovstva
co keby som kupoval napr.plienky a sunar? odratal by mi to potom sud? napr.urcil by 100 e+dopaltit za pol rok 600 a z tych 600 by mi odratal tie plienky a mlieko co by som kupoval keby mam blocky? prosim poradte
sarzan
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 19. kvě 2011 9:03:43


Zpět na Lampárna (rodinné právo)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron