Společné jmění manželů a dědictví dětí

Co se do jiných rubrik nevešlo
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Společné jmění manželů a dědictví dětí

Příspěvekod l.lucililinka v stř 14. srp 2013 9:59:30

Dobrý den, mám prosbu. Vzala jsem si muže, který má z předchozího manželství 4 zletilé děti. Se mnou má 1 nezletilé. V době manželství jsme si vzali hypotéku na byt a na úpravy bytu máme úvěr v hodnotě 300 tis. Na manžela jeho maminka ještě napsala další byt. Můj manžel se těší plné síle, ale občas mě napadá, že se může stát cokoli (což nechci isamozřejmě přivolávat) a tak si nedovedu představit, když by se něco stalo. Chápu, že potomci jsou neopomenutelní dědicové, ale nedovedu si představit, jak se všem vyplácím z vlastního bydlení, které jsme s manželem pořídili. Je možné tyto vztahy nějak upravit, může mě a syna nějak zabezpečit, abych já nemusela vyplácet jejich děti, aniž bych musela prodat střechu nad hlavou? Děkuji za radu ;-)
l.lucililinka
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 14. srp 2013 9:48:29


Zpět na Ostatní (rodinné právo)

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron