Ani já ani bývalý manžel nechceme syna u sebe

Komu bude dítě svěřeno do výchovy?
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Ani já ani bývalý manžel nechceme syna u sebe

Příspěvekod radulenka v pon 05. led 2009 16:44:38

Dobrý den!
Ex manžel má ve své péči našeho syna (14 let), nemáme to soudně ale jen mimosoudní dohodu na sociálce.


Dohodli jsme se tak protože syn měl s učením problémy (teď chodí do specialní školy) a doma s chováním a na otce si nedovolí to co na mě, vím ale že se o něj moc nestará. Můj přítel nechce aby byl u nás, čekáme spolu totiž další druhé dítě-a máme tu málo místa.
Teď mě ex přes SMS napadá že není jeho otec, že mi ho přiveze napořád, asi mu syn něco provedl, já nevím! Třeba do ústavu ať ho dám mi píše!
Co se dá dělat v takovém případě? Vím bude to znít ode mě špatně ale jsem taky radši když je u nás občas, protože když tu je tak se se mnou akorát hádá a rozčiluju se a přítel se mezi nás nemíchá.
Děkuji za rady
s pozdravem Radka
radulenka
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 05. led 2009 15:37:06


Re: problémy

Příspěvekod Poradce v pon 05. led 2009 17:55:35

radulenka píše:Dobrý den!
Ex manžel má ve své péči našeho syna (14 let), nemáme to soudně ale jen mimosoudní dohodu na sociálce.

Dohodli jsme se tak protože syn měl s učením problémy (teď chodí do specialní školy) a doma s chováním a na otce si nedovolí to co na mě, vím ale že se o něj moc nestará. Můj přítel nechce aby byl u nás, čekáme spolu totiž další druhé dítě-a máme tu málo místa.
Teď mě ex přes SMS napadá že není jeho otec, že mi ho přiveze napořád, asi mu syn něco provedl, já nevím! Třeba do ústavu ať ho dám mi píše!
Co se dá dělat v takovém případě? Vím bude to znít ode mě špatně ale jsem taky radši když je u nás občas, protože když tu je tak se se mnou akorát hádá a rozčiluju se a přítel se mezi nás nemíchá.
Děkuji za rady
s pozdravem Radka



Když se nedohodnete, může jeden z vás rodičů podat návrh na soudní úpravu výchovných poměrů.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Výchovné poměry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList