Možnost odvolání proti rozhodnutí krajského soudu

Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Možnost odvolání proti rozhodnutí krajského soudu

Příspěvekod pavelik_cz v čtv 09. čer 2011 10:29:26

Dobrý den, soudili jsme se o dceru, které je 2.5 roku. U okresního soudu mi vyměřili nadprůměrné výživné 8 tis. Kč, s tím že mám naprůměrný styk lichý týden Po,Čt 15:00 - 18:00, sudý týden Pá 15:00 až Ne 18:00. Expřítelkyně se odvolalala, že nesouhlasí se stykem a krajský soud jí vyhověl, a dal 3 měsíční zkušební lhůtu pro sudý týden So 9:00 až Ne 18:00. Rád bych s tím něco dělal, protože s tím nesouhlasím a rád bych viděl dceru častěji i ona mě. Je nějaká možnost, se odvolat vůči rozhodnutí krajského soudu? Děkuji
pavelik_cz
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. čer 2011 10:22:01


Re: Možnost odvolání proti rozhodnutí krajského soudu

Příspěvekod Poradce v čtv 09. čer 2011 11:15:50

pavelik_cz píše:Dobrý den, soudili jsme se o dceru, které je 2.5 roku. U okresního soudu mi vyměřili nadprůměrné výživné 8 tis. Kč, s tím že mám naprůměrný styk lichý týden Po,Čt 15:00 - 18:00, sudý týden Pá 15:00 až Ne 18:00. Expřítelkyně se odvolalala, že nesouhlasí se stykem a krajský soud jí vyhověl, a dal 3 měsíční zkušební lhůtu pro sudý týden So 9:00 až Ne 18:00. Rád bych s tím něco dělal, protože s tím nesouhlasím a rád bych viděl dceru častěji i ona mě. Je nějaká možnost, se odvolat vůči rozhodnutí krajského soudu? Děkuji

Proti rozhodnutí krajského soudu již odvolání není. Až bude dcera starší, tak se s její matkou můžete domluvit na širším rozsahu styku. Pokud se nedohodnete, můžete podat návrh na novou úpravu styku u soudu. To ale můžete úspěšně udělat nejdříve v okamžiku kdy se nějak změní poměry oproti současnému stavu (tj. už nebudou platit důvody, které jsou v rozhodnutí odvolacího soudu uvedeny). Pokud jde o styk, tak ta změna poměrů spočívá především ve vyšším věku dítěte (a tedy v menších nárocích na péči o dítě během styku a v psychické připravenosti dítěte).
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Úprava styku s dítětem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

Bloud TopList
cron