odvolání proti nařízenému předběžnému opatření

Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Re: odvolání proti nařízenému předběžnému opatření

Příspěvekod gabri v stř 02. kvě 2012 19:13:12

Admin píše:
gabri píše:Děkuji, ráda bych uvedla příklad: Otec neustále nedodržuje usnesení předběžného opatření, chce si dceru brát kdykoliv on bude chtít. Nedodržuje hodiny stanovené soudem i přesto,že návrh na předběžné opatření navrhoval on. Dle soudu si má dceru vyzvedávat út a čt od 12.30 do 18h, so od 10 do 18h.
Jelikož odvolací soud nemá lhůtu, může to trvat i několik měsíců. Dcera má 2.5 roku, otec je veden na úřadě kde má trvalý pobyt, momentálně nemá byt a já mám obavy kde s dcerou bude trávit hodiny styku, třeba při špatném počasí. Myslím si,že sociální úřad pochybil, když souhlasil s návrhem otce. Samozřejmě budu podávat odvolání proti předběžnému opatření, ale zároveň bych zažádala o PO nové, jsou tyto důvody pro nové rozhodnutí soudu? Děkuji
To jsou spíše důvody ke zrušení předběžného opatření. Toho se u soudu můžete rovněž domáhat i mimo odvolání (můžete si podat odvolání a zároveň návrh na zrušení předběžného opatření. Předběžné patření je záležitost spíše mimořádná, musí být řádně vyargumentováno, doporučuji proto vyhledat pomoc advokáta.

Děkuji Vám za radu. Jelikož jsem na MD, budu si muset podat návrh na zrušení PO sama.
gabri
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 02. kvě 2012 11:24:26


Předchozí

Zpět na Úprava styku s dítětem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Bloud TopList
cron