omezení návštěv mých rodičů u našich dětí

Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

omezení návštěv mých rodičů u našich dětí

Příspěvekod mamka36 v ned 29. zář 2013 19:23:52

Ahoj všem zajímalo by zda je zákon který, by omezil či zakázal vidět naše děti s mými rodiči, jelikož máme děti adoptované a naši druhou dcerku nechtěli a poslední době se dosti hádáme jelikož není vše podle nich tak si usmysleli že, na nás pošlou sociálku že, se nestaráme o děti řekli by že, chodí špinavé a tak, přitom naše holky chodí do školky i do školy tak jak mají tedy pokud nemarodí a chodí i čistě obléčené a mají věci navíc kdyby se náhodou umazali či počurali myslím tu mladší , věnujeme se oběma holkám stejně starší chodí i na kroužky , chodíme s nimi ven prostě staráme se o ně jak nejlépe umíme , a proč se hádáme ? Mým rodičům vadilo že, manžel neposekal trávu nebo že, mám neumyté okna a další věci ale, přeci snad není návštěvy dědečků a babiček aby kritizovali jestli mám umytá okna nebo jestli je posekaná tráva kterou, manžel posekal dneska řekla bych že, se měli přijet podívat na své vnučky, ale, mí rodiče si holky brali jen chatu a to jen když, se to hodilo jim a to bylo tak 4 do roka a to bylo vše kdy měli holky u sebe nebo když, si je vzali tak na 3 hodiny ale, to bylo snad jen 5 za celou tu dobu co máme holky doma a to už bude 7 let , ani se nebyli podívat na žádném vystoupení
co měli holky ve školce a přitom já jsem zrovna také neměla s nimi lehký život , když, jsem si našla svého budoucího manžela tak mě táta zmlátil a když, jsem se rozhodla že, chci být s ním tak mě vyhodili z baráku a teď se ohánějí sociálkou řekla jsem si jak jednou přijde sociálka k nám tak to budu řešit soudně aby nám dali pokoj a řeknu jaký jsem měla s nimi život děkuji všem za odpovědi mamka36
mamka36
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 29. zář 2013 19:01:19


Re: omezení návštěv mých rodičů u našich dětí

Příspěvekod Poradce v pon 30. zář 2013 6:53:32

mamka36 píše:Ahoj všem zajímalo by zda je zákon který, by omezil či zakázal vidět naše děti s mými rodiči, jelikož máme děti adoptované a naši druhou dcerku nechtěli a poslední době se dosti hádáme jelikož není vše podle nich tak si usmysleli že, na nás pošlou sociálku že, se nestaráme o děti řekli by že, chodí špinavé a tak, přitom naše holky chodí do školky i do školy tak jak mají tedy pokud nemarodí a chodí i čistě obléčené a mají věci navíc kdyby se náhodou umazali či počurali myslím tu mladší , věnujeme se oběma holkám stejně starší chodí i na kroužky , chodíme s nimi ven prostě staráme se o ně jak nejlépe umíme , a proč se hádáme ? Mým rodičům vadilo že, manžel neposekal trávu nebo že, mám neumyté okna a další věci ale, přeci snad není návštěvy dědečků a babiček aby kritizovali jestli mám umytá okna nebo jestli je posekaná tráva kterou, manžel posekal dneska řekla bych že, se měli přijet podívat na své vnučky, ale, mí rodiče si holky brali jen chatu a to jen když, se to hodilo jim a to bylo tak 4 do roka a to bylo vše kdy měli holky u sebe nebo když, si je vzali tak na 3 hodiny ale, to bylo snad jen 5 za celou tu dobu co máme holky doma a to už bude 7 let , ani se nebyli podívat na žádném vystoupení
co měli holky ve školce a přitom já jsem zrovna také neměla s nimi lehký život , když, jsem si našla svého budoucího manžela tak mě táta zmlátil a když, jsem se rozhodla že, chci být s ním tak mě vyhodili z baráku a teď se ohánějí sociálkou řekla jsem si jak jednou přijde sociálka k nám tak to budu řešit soudně aby nám dali pokoj a řeknu jaký jsem měla s nimi život děkuji všem za odpovědi mamka36

Zákon o rodině umožňuje v odůvodněných případech upravit i styk prarodičů s dítětem. Je ale otázka, jestli je skutečně nutné váš případ "tahat" před soud. Jednak nikde není psáno, že budete úspěšná, jednak takové soudní řízení sice může vést k zákazu styku, ale klid v rodině stejně nezajistí, vaše vztahy s rodiči to již zničí úplně. Doporučuji spíše obrátit se s žádostí o pomoc třeba na nějakou rodinnou poradnu nebo aspoň na tu tzv. sociálku, tj. na odbor péče o děti a mládež na městském úřadě, pod který spadáte. Smírné vyřešení je vždy lepší, než mocenský zásah soudu.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Úprava styku s dítětem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

Bloud TopList
cron