rozvod a společné podnikání

Všechno o rozvodech manželství
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

rozvod a společné podnikání

Příspěvekod michel 58 v stř 20. úno 2013 12:36:25

Prosím o radu ,s manželem jsme v rozv.řízeni provozujeme hospodu on mě s ni vyštval našla sem si práci ale garanta a odpověd.vedouci jsem pořád ,Ziv.List má ted on,já sem ho zrušila,podíl ze zisku my také žádný nedává ,navic ted vyměnil i zámek takže se tam nedostanu .hrozila sem mu že na nej zavolám hygienu ,ale má tam spolužačku takže se my akorát vysmívá .JAK se mám bránit ??? na soudy už nemám finance.
michel 58
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 20. úno 2013 12:13:25


Re: rozvod a společné podnikání

Příspěvekod Poradce v stř 20. úno 2013 17:38:39

michel 58 píše:Prosím o radu ,s manželem jsme v rozv.řízeni provozujeme hospodu on mě s ni vyštval našla sem si práci ale garanta a odpověd.vedouci jsem pořád ,Ziv.List má ted on,já sem ho zrušila,podíl ze zisku my také žádný nedává ,navic ted vyměnil i zámek takže se tam nedostanu .hrozila sem mu že na nej zavolám hygienu ,ale má tam spolužačku takže se my akorát vysmívá .JAK se mám bránit ??? na soudy už nemám finance.

Promiňte, ale konkrétní případy tady neřešíme, naše stránky mají poskytnout obecnou představu o tom, co může každý od soudního řízení v rodinných věcech čekat. Od řešení konkrétních případů jsou advokáti. Navíc vámi popisovaný problém rozhodně není nic, co by šlo spolehlivě vyřešit přes internet. Pokud nechcete nadále dělat odpovědného zástupce, zastavte se na živnostenském úřadě a tam si to vyřiďte. Pokud vám jde o nějaké majetkové vyrovnání, tak rozhodně doporučuji advokáta.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Rozvod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

Bloud TopList
cron