rozvod a hypotéka

Všechno o rozvodech manželství
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

rozvod a hypotéka

Příspěvekod Milan v stř 11. čer 2008 7:19:43

Dobrý den, rozvádím se a řeším otázku bydlení. Manželka zůstává v dr. bytě. Chci si vzít hypotéku a vzhledem k tomu, že ještě nemáme vyřešeno rozdělění SJM, tak mě zajímá jaký nárok bude mít manželka na nemovitost, kterou mám v plánu hypotékou financovat. Dohoda v tomto případě žádná nehrozí :(
Díky

Milan
 


Re: rozvod a hypotéka

Příspěvekod Poradce v čtv 12. čer 2008 16:05:08

Milan píše:Dobrý den, rozvádím se a řeším otázku bydlení. Manželka zůstává v dr. bytě. Chci si vzít hypotéku a vzhledem k tomu, že ještě nemáme vyřešeno rozdělění SJM, tak mě zajímá jaký nárok bude mít manželka na nemovitost, kterou mám v plánu hypotékou financovat. Dohoda v tomto případě žádná nehrozí :(
Díky



To už není úplně otázka rodinného práva, ale raději bych počkal s hypotékou až po rozvodu. Zkuste se poradit přímo v bance, myslím, že by s podobnými eventualitami mohli ve svých smlouvách počítat.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15


Zpět na Rozvod

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

Bloud TopList
cron