Exekuce pro výživné

Určení, zvýšení, zrušení - vše o výživném
Pravidla fóra
Toto fórum slouží jako otázky a odpovědi pro stránky Rodina u soudu. Než položíte otázku projděte si pečlivě toto fórum, případně i samotné stránky Rodina u soudu.
Fórum je pro pokládání nových otázek uzamčeno, ale jsme přesvědčení, že jsme na našich stránkách odpověděli již na vše, co se týká rodinného práva. Pokud budete chvíli hledat, určitě svou odpověď najdete.

Re: Exekuce pro výživné

Příspěvekod Bloklinka v stř 17. črc 2013 11:55:28

Dobrý den,

Každý měsíc jsem dostávala přes exekutora výživné ze mzdy svého otce. Ted v měsíci červenci jsem výživné nedostala. V tomto roce jsem dokončila střední vzdělání maturitní zkouškou, ale ve studiu pokračuji dále na vysoké škole (kde už jsem přijatá). Myslíte, že vyživovací povinost zanikla tím, že jsem dokončila střední vzdělání. Tudíž exekuce také automaticky zanikla? Pokud bych chtěla výživné stále dostávat, kam se mám obrátit?

Předem díky za odpověď.
Bloklinka
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. črc 2013 11:42:39


Re: Exekuce pro výživné

Příspěvekod Poradce v stř 17. črc 2013 19:44:13

Bloklinka píše:Dobrý den,

Každý měsíc jsem dostávala přes exekutora výživné ze mzdy svého otce. Ted v měsíci červenci jsem výživné nedostala. V tomto roce jsem dokončila střední vzdělání maturitní zkouškou, ale ve studiu pokračuji dále na vysoké škole (kde už jsem přijatá). Myslíte, že vyživovací povinost zanikla tím, že jsem dokončila střední vzdělání. Tudíž exekuce také automaticky zanikla? Pokud bych chtěla výživné stále dostávat, kam se mám obrátit?

Předem díky za odpověď.

Exekuce určitě sama od sebe nezanikla. Obraťte se na exekutora, ať vám řekne, v čem je problém, já bych takto mohl jen spekulovat a on je za to placený, aby s vámi jednal.
Admin - projděte si pořádně toto fórum, než se zeptáte.
Mnoho informací získáte i přímo na stránkách Rodina u soudu a www.trestni-rizeni.com
Poradce
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 1452
Registrován: sob 10. kvě 2008 12:18:15

Předchozí

Zpět na Výživné

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

Bloud TopList
cron